Golf pro děti a mládež

Pokud máte dítě v jakémkoli věku, které by si golf rádo vyzkoušelo, nebo rozvíjelo své dosavadní dovednosti a stalo se součástí našeho kolektivu, shlédněte tabulku níže, kde jsou rozepsány dny a časy tréninků a kontaktujte nás. Své děti můžete také přihlásit na letní golfové kempy.

Dětské skupinové tréninky

V rámci naší akademie nabízíme pravidelné skupinové tréninky. Tréninky jsou určené pro děti všech věkových kategorií do 18 let. Jsou pro začátečníky i pokročilé a pro ty, kteří by se rádi s tímto sportem blíže seznámili, či se zdokonalili a věnovali se golfu na vrcholové úrovni. Tréninky sestavujeme tak, aby děti golf nejen bavil, ale abychom je naučili i FairPlay, správnému přístupu ke hře a k ostatním hráčům.

Během tréninku trávíme čas nejen na cvičných plochách, kde rozvíjíme hráčské dovednosti, ale i hrou v zámecké golfové akademii. V případě vyspělejších hráčů trénujeme přímo na hřišti, kde zdokonalujeme strategii a úroveň hry.

Golf pro děti a mládež ve Slavkově

3 tréninky zdarma na zkoušku​

Smyslem tohoto projektu je vyhledávání sportovně nadaných a talentovaných dětí, poskytnutí nebo zprostředkování profesionálních podmínek pro jejich všeobecný rozvoj a především pro jejich sportovní trénink.

Cílem je vychovávat z dětí budoucí špičkové hráče, kteří budou vzory pro další generace sportovců.

Celá výchova, tedy i vlastní trénink, probíhá s respektováním probíhajícího vývoje jedince, se zaměřením na rozvoj všech složek hry a dovedností, kdy je kladen velký důraz na chování, fair-play a dodržování golfové etiky a morálky na hřišti i mimo něj.

Náš cíl​

Náš cíl je vytvořit takové prostředí, nejenom pro mladé hráče, které jim umožní všestranný rozvoj, po stránce herní, fyzické i mentální. Proto považujeme za standardní používání diagnostického vybavení jako TrackMan, GCQuad, BodiTrak, SamPuttLab, Sports Coach GSX.

Stejně tak klademe důraz na spolupráci s odborníky na fitness (TPI level), fyzioterapii a výživu, protože tito externí odborníci nám pomáhají vytvořit komplexní obraz trénovaného hráče k nastavení správného vývoje.

K tomuto všemu nabízíme poradenství a kompletní servis vašeho golfového vybavení. Opravy holí i vlastní ClubFitting na nejvyšší úrovni vás jsou samozřejmostí.

KONTAKTNÍ OSOBA

Manažer akademie - Ivana Mezlíková

Člen správní rady Golf Club Austerlitz
Rozhodčí 3. třídy

T: +420 773 288 773
E: info@agrtacademy.cz

Kontaktovat nás můžete i prostřednictvím sociálních sítí:

Sledujte náš Instagram

Sledujte náš Facebook

Naši trenéři

Spojením našich trenérů a jejich svěřenců vznikla široká základna mladých hráčů. Každoročně pořádáme pro naše golfisty soustředění s různými druhy zaměření a testujeme, jak se rozvíjí jejich hráčské, fyzické a mentální dovednosti. Organizujeme také soustředění v zahraničí, pravidelné skupinové tréninky a hru na hřišti.

Naše akademie vznikla spojením aktivit jejích členů za účelem vytvoření subjektu, který bude umět poskytnout komplexní služby, na které jste zvyklí u akademií zvučných jmen. Nabízíme od trenérských služeb (dle živnostenského zákona) pro klienty, přes servis golfových holí, pořádání golfových eventů/turnajů až po kompletní poradenství LTPD (Long-Term Player Development).

Ondřej Trupl

Ondřej Trupl

Ondřej Trupl má nejvyšší mezinárodní trenérskou kvalifikaci HeadPro GP1. Nyní dokonce vstoupil do úzké skupiny trenérů dosažením ocenění MasterPro. Mezi jeho svěřence patří bývalí i aktuální reprezentanti České republiky. Ve své hráčské kariéře se zúčastnil turnajů European a Challenge tour.

Kontakty

E: otrupl@gmail.com
T: +420 731 158 575

Jan Jakoubek

Jan Jakoubek

Dosažená mezinárodní trenérská kvalifikace Jana Jakoubka je Golf Professional. Věnuje se tréninku jak juniorů, tak i dospělých, kteří si rádi rozšiřují své hráčské dovednosti. Nabízí také profesionální custom fitting, building a servis golfových holí.

Kontakty

E: honza@hidot.cz
T: +420 605 786 192

Daniela Tylová

Daniela Tylová

Tréninky probíhají pod vedením našich profesionálních trenérů s asistencí Daniely Tylové, která je aktivní reprezentantka klubu. V naší akademii má úlohu asistentky Pro. Je vítězkou několika turnajů Moravské túry a několikanásobná mistryně Sokrates golf & country clubu.

Kontakty

E: daniela.tylova@seznam.cz
T: +420 774 686 312

Termíny 2024

Jaro 2024

První trénink 8.4.2024

Poslední trénink 27.6.2024

Ceník tréninků zde.

Přihláška ke skupinovým tréninkům [PDF].

Vyplňte přihlášku a zašlete na email info@agrtacademy.cz, napište jméno a příjmení dítěte, věk  a požadovaný termín.

Dělení skupin dle věku a času tréninků

Den
Čas
Skupina
Trenéři
Pondělí
16:00 – 17:00 hod.
od 4 – 18 let
Jan Jakoubek
Daniela Tylová
Úterý
16:00 – 17:00 hod.
od 4 – 11 let
Jan Jakoubek
Daniela Tylová
Úterý
17:00 – 18:00 hod.
od 12 – 18 let
Ondřej Trupl
Daniela Tylová
Čtvrtek
16:00 – 17:00 hod.
od 4 – 11 let
Jan Jakoubek
Daniela Tylová
Čtvrtek
17:00 – 18:00 hod.
od 12 – 18 let
Ondřej Trupl
Daniela Tylová

Léto 2024

Golfové kempy pro děti

Golfový kemp

Vaše děti čeká bohatý program, který bude zahrnovat nejen intenzivní trénink, ale také praktickou hru na hřišti pod vedením našeho profesionálního týmu.

Tato soustředění jsou vhodná i pro začátečníky, kteří si mohou touto formou v krátkém čase osvojit tak důležité základy tohoto krásného a složitého sportu.

V ceně kempu jsou zahrnuty náklady na stravu, cvičné míče, tréninkové pomůcky, vstupy na hřiště, trenéři a asistenti. Začínajícím golfistům v ceně také poskytneme veškeré golfové vybavení. Dětem zajistíme svačiny, obědy i pravidelný pitný řezim.

Účastníci budou rozdělení do skupin podle pokročilosti a věku.

Pro koho:  pro děti a mládež od 5 od 18 let.

Termíny: 8.7. – 12.7.2024 a 12.8. – 16.8.2024

Kde: na golfovém hřišti Austerlitz Golf Resort ve Slavkově u Brna.

Čas: od pondělí do pátku vždy od 8:30 do 16:00 hod.

Přihláška ke golfovému kempu [PDF]. Vyplňte přihlášku a zašlete na email info@agrtacademy.cz, napište jméno a příjmení dítěte, věk  a požadovaný termín.

V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na manažerku akademie Ivanu Mezlíkovou, nebo nás kontaktujte prostřednictvím sociálních sítí.

CENÍK KEMPŮ 2024

Turnus
Termín
Cena
1. turnus
8.7. – 12.7. 2024
5.900,- Kč
2. turnus
12.8. – 16.8. 2024
5.900,- Kč
Dětské kempy
Golfový kemp

Ceník skupinových tréninků

Platbu zašlete po skončení zkušebních tréninků nebo v prvním týdnu tréninků na bankovní účet u České Spořitelny. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno, příjmení a datum narození. Číslo účtu pro platby tréninků: 1857052103 / 0800

JARNÍ ČÁST | Duben až červenec 2024

Věk
Tréninky
Cena
Děti do 15 let
1x týdně
2 600 Kč
Děti do 15 let
2x týdně
4 900 Kč
Mládež od 15 let
1x týdně
3 600 Kč
Mládež od 15 let
2x týdně
5 900 Kč

PODZIMNÍ ČÁST | Září až říjen 2024

Věk
Tréninky
Cena
Děti do 15 let
1x týdně
Děti do 15 let
2x týdně
Mládež od 15 let
1x týdně
Mládež od 15 let
2x týdně

ZIMNÍ ČÁST | Listopad 2024 až březen 2025

Věk
Tréninky
Cena
Děti do 15 let
1x týdně
Děti do 15 let
2x týdně
Mládež od 15 let
1x týdně
Mládež od 15 let
2x týdně