Golfové hřiště
ve Slavkově,
obtížné a zajímavé

Přírodní překážky, hluboké bankry a uměle vybudované vodní plochy.

Course keepers

Podívejte se, jak to vypadá na hřišti s východem slunce. Naše video, které viděli i v americké továrně Toro.

Novinky a upozornění

PŘEKVAPENÍ PRO ROK 2016!

Milí golfisté, nyní se turnaje HCP STŘEDY započítávají do Golf Eclectic! Pro vítěze je připravena výhra v podobě ubytování ve 4* hotelu Melia Puerto Banus pro 2 osoby na 5 nocí se snídaní a také 3 fee/osoba na hřištích: Marbella Golf and Country Club, El Chaparral, Atalaya Golf Club od společnosti www.golfove-cesty.cz! Aktuální průběžné výsledky můžete sledovat zde: http://eklektik.agrt.cz/?… Zapojte se i Vy!

TRÉNINKY MLÁDEŽE A LETNÍ KEMP MLÁDEŽE

Pro všechny zájemce o tréninky mládeže a letní kemp mládeže: Již jsou vypsány tréninky mládeže, SNAG GOLF pro nejmenší a také letní kempy mládeže. Stačí si jen vybrat a kontaktovat trenéra vybraného tréninku, či kempu. http://www.agrt.cz/…rozvrh-lekci

DÁRKOVÉ POUKAZY NA PŘÁNÍ

Nově nabízíme možnost sestavení dárkových poukázek dle Vašeho přání. V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu: golf@agrt.cz.

Kalendář

7.8.2016 KLUBOVÝ TURNAJ - postupný start 9:00-blokace hřiště 8:30-13:00

5.8.2016 WAGC - kvalifikační turnaj MORAVA - postupný start 9:00 - blokace hřiště 8:40-11:00

Vážení hráči, dovolujeme si Vás informovat o další otevřené kvalifikaci 22. ročníku největšího amatérského golfového projektu na světě WAGC, který se uskuteční v pátek 5. 8. 2016 v našem resortu Austerlitz. Propozice k turnaji naleznete zde: http://www.gpa.cz/…wgc-dokument, startovné je 350 Kč, pro nečleny zvýhodněné fee 1.100,–Kč a přihlásit si můžete na www.cgf.cz. Kvalifikační turnaje se hrají bez omezení HCP v pěti soutěžních kategoriích na rány s plným vyrovnáním HCP do 25,4. Z každé kvalifikace postupují dva nejlepší hráči z každé kategorie do regionálního finále. Vítěze všech kategorií Národního finále pošle agentura GPA reprezentovat Českou republiku do krásných golfových resortů u Jihoafrického města Durban ve dnech 22. – 29. 10. 2016. Náklady spojené s cestou, ubytováním a green fee hradí pořadatel. Zkuste štěstí a kvalifikujte se do golfového amatérského mistrovství světa, kde můžete získat titul „Amatérský mistr světa“.

3.8.2016 HCP Středa - postupný start 13:00 - blokace hřiště 12:50-13:40

Partneři:

Pilsner Urquell Vega TASY Pneucentrum Renocar Aldi